Spalvų sistema

ESKAROCOLOR spalvų sistema turi visus tradicinius atspalvių derinius – Monicolor NOVA, NCS, RAL, iš viso daugiau nei 9000 įvairių atspalvių.

Be to, ESKAROCOLOR spalvų sistemoje yra:

DAWN EXTERIOR COLLECTION (DB) – atspalvių kortelė fasado dažams. Turi 150 atspalvių, kurie sudaryti pastų pagrindu, kurios pasirinktos, atsižvelgiant į maksimalų atsparumą UV spinduliams ir nepalankioms klimato sąlygoms.

DAWN INTERIOR COLLECTION (DA) – 300 atspalvių interjero dažai, sugrupuoti po tris, kurie dera tarpusavyje.

TROX – specialus katalogas besplaviams gaminiams (lakai ir medienos apsauginės priemonės). Yra 65 atspalviai.

SPIRIT – sistema, kuri pagrįsta žmogaus pojūčiais, jo pasaulėjauta. Visi atspalviai šiame kataloge suskirstyti į 8 sferas, kaip pavyzdžiui, Country Homes, Bohemian, Latino Spices ir t.t. Visi atspalviai be numerio turi taip pat originalų pavadinimą (pavyzdžiui, Scandinavian Sky, Wild Apple). Pasirinkdami dažų atspalvį galite rinktis tokį, kuris atspindi Jūsų nuotaiką arba, jei pageidaujate, ir pasaulėjautą. Spirit kataloge pateikta daugiau nei 1700 atspalvių, iš kurių daugelio kitose sistemose (NCS, RAL ir kt.) nerasite.

Pagrindinės spalvos

ESKAROCOLOR sistemoje naudojamos 2 pagrindinės spalvos:

A – baltas pagrindas, kurio sudėtyje yra balto pigmento (titano oksido),

TR – permatomas pagrindas, sudėtyje nėra balto pigmento, skirtas intensyviems ir ryškiems atspalviams gauti.

Lakams ir permatomoms medienos apsauginėms priemonėms spalvinti pagrindas yra EC.

Pastos

ESKAROCOLOR sistemoje naudojamos universalios pastos. Jų sudėtyje nėra rišamųjų medžiagų ir jos skirtos vandeniniams dažams ir alkidiniams gaminiams tonuoti.